אודות אלי רייפמן

אודות אלי רייפמן נולד בשנת 1970 בעיר לבוב שבאוקראינה. ב-1975 עלה עם משפחתו לישראל. רייפמן למד בגימנסיה גן נחום.

אודות אלי רייפמן – את שירותו הצבאי עשה בבסיס המכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה בגלילות ככותב לומדה במדור הדב"מ (הדרכה באמצעות מחשב). בבסיס הכיר את שותפיו לעתיד, שרון כרמל וצורי דבוש. במועד מאוחר יותר, הכיר גם את נפתלי שני דרך פעילותיו העסקיות והארבעה הקימו את החברה שהתפתחה לקבוצת ההיי-טק "אמבלייז".

אודות אלי רייפמן נשר מלימודיו האקדמאיים באוניברסיטת תל אביב ובמכללה למינהל עקב ציונים נמוכים. על כך אמר: ”באוניברסיטה הייתי חוכמולוג, ונענשתי על כך בגדול. קיבלתי ציונים מזעזעים כמו 19 מתוך 100 ונשרתי מהלימודים. עד היום אין לי תואר ראשון, ואמא שלי, עם כל המיליונים שלי, רואה בי לא יוצלח“

כבר מצעירותו התעניין רייפמן בעסקים והיה בעל מספר חברות שעסקו במגוון פעילויות, מייזום פרויקטים בנושאי נדל"ן לעולים חדשים ועד לסחר בינלאומי במתכות, בסוכר, ביהלומים ובשיש.

אלי רייפמן לוגו
אלי רייפמן
הרצאה אינטרנטית היא הקלטה של ​​מצגת, הרצאה או סדנה שניתן לצפות בה באינטרנט לאחר התרחשותה. הקלטה זו מורכבת משילוב של וידאו, סאונד ושקופיות PowerPoint / Prezi. העיקרון הבסיסי מאחורי הרצאות רשת באוניברסיטת ליידן הוא שהן צריכות לשמש אסמכתא והן מיועדות רק לסטודנטים בקורס הרלוונטי.

רשתות חברתיות