צור קשר

צור קשר – אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.


  אלי רייפמן צור קשר

  צור קשר

  יצירת הרצאה אינטרנטית
  הרצאות אינטרנט מספקות לסטודנטים אפשרות לעיין בהרצאות שלמות או חלקיות בקצב שלהם. ככאלה, הרצאות אינטרנט מתפקדות ככלי נוסף בארסנל הסטודנטים, ומאפשרת להם ללמוד את חומר ההרצאות ביתר פירוט.

  הרצאות אינטרנט יכולות להיות מועילות לסטודנטים, אך יש להן גם פוטנציאל לעודד התנהגות לימוד לא יעילה. אם תרצה להשתמש בהרצאה אינטרנטית בקורס שלך, אנא עקוב אחר ההנחיות שלהלן כיצד לעשות זאת ביעילות. אם תרצו ליצור קטעי ידע או מעוניינים במודל כיתתי הפוך, אנא פנו לרכז התקשוב והחינוך שלכם.

  חשבו האם הרצאות אינטרנט יכולות לספק תמיכה נוספת לקורסים שלכם וכיצד ניתן להשתמש בהן. אתה קובע את תקופת הזמינות של הרצאות האינטרנט שלך, בתנאי שהדבר אינו עומד בסתירה לתקנון הקורס והבחינות.
  הקפד ליצור סביבת למידה מאובטחת על ידי שיקול מודע אם אתה מתכוון להקליט את כל ההרצאות שלך, חלקן או אף אחת מהן. הקלטת הרצאות עשויה להרתיע תלמידים מלשאול שאלות או לשתף חוויות אישיות. הודע לסטודנטים מבעוד מועד שתוקלט הרצאה והסבר כיצד והיכן (סביבת למידה דיגיטלית) זו תהיה זמינה.
  אנא קח בחשבון שייתכן שהמרכיבים האינטראקטיביים של ההרצאות לא יתורגמו היטב להרצאה באינטרנט ואולי אפילו עדיף להסיר אותם מההקלטות. דוגמאות לכך כוללות עבודה ישירה עם החומר בקורס שיטות מחקר או פורמטים פעילים אחרים כגון ויכוח או הוראת עמיתים. למען הבהירות בהקלטות, מומלץ לחזור על כל שאלה שנשאלה במהלך ההרצאה המקורית. לבסוף, קחו בחשבון שכל מה שאתם מתייחסים אליו עם מצביע, כמו מצביע לייזר, סביר להניח שלא יהיה גלוי בהקלטה.
  הסבירו לסטודנטים כיצד הם יכולים להשתמש בהרצאות אינטרנט כדי ללמוד ביעילות. מחקר על השימוש בהרצאות אינטרנט מצביע בדרך כלל על רמות משופרות של שביעות רצון התלמידים, אך טרם נמצא קשר ברור להצלחה בלימודים. זה יכול להיות מוסבר על ידי שיטות לימוד לא יעילות בקרב חלק מהסטודנטים.
  זכור זכויות יוצרים בעת שימוש בהרצאות אינטרנט. הרצאות אינטרנט המכילות חומרים המוגנים בזכויות יוצרים נכנסות לתחום ההסכם עם קרן PRO, כלומר פרקי הזמן המרביים לשימוש ומספר התמונות והדמויות המשמשות לטקסטים חלים גם על הרצאות אינטרנטיות. ראה דף זה למידע נוסף או צור קשר עם auteursrecht@library.leidenuniv.nl של ספריות אוניברסיטת ליידן.
  ההוראות ליצירת הרצאות אינטרנטיות ונוהל הבקשה עשויות להשתנות לפי פקולטה. תוכל למצוא מידע נוסף על הוראות ההרצאות באינטרנט של הפקולטה שלך בכרטיסיית הפקולטה שלך.

  רשתות חברתיות